PRODUKTY

Systemy drzwiowe

warianty drzwi wejściowych

Drzwi wejściowe w systemie S 9000

Drzwi wejściowe w systemie S 8000

drzwi wejściowe w systemie S 9000

  

eleganckie powitanie

Dzięki głębokości równej 82,5 mm i nowoczesnej 5-cio komorowej budowie drzwi wejściowe w systemie S 9000 zapewniają rewelacyjną izolację cieplną. Ponadto przekonują wyjątkową stabilnością, która jest efektem starannego zaprojektowania detali takich jak: obszerna komora główna, idealnie dopasowane wzmocnienia stalowe czy efektywne wzmocnienie naroży. Trwałe połączenie elementów z PVC i aluminium w dwóch płaszczyznach w obszarze progowym również jest bardzo mocne.

Atutem nowych drzwi wejściowych jest również systemowo zaprojektowany okapnik, który oprócz walorów wizualnych, zapewnia najwyższą ochronę przed deszczem i gwarantuje wyjątkową szczelność w obszarze progowym dzięki ułożeniu uszczelek szczotkowych w wielu płaszczyznach.

 • rewelacyjna izolacja cieplna dzięki 5-cio komorowej budowie
 • bogata paleta kolorystyczna
 • optymalna ochrona przed deszczem
 • możliwość zastosowania szkła lub panelu o grubości 52 mm (lub 54 mm dla wersji z STV®)
 • bardzo dobra statyka uzyskana dzięki dużej stali w komorze głównej i wzmocnieniu naroży

wersja klasyczna

Wybór drzwi to kwestia indywidualnego smaku. Decydując się na wersję klasyczną możemy wybierać spośród różnorodnych form i bogatej palety kolorystycznej, tak aby efekt końcowy spełniał nasze wyobrażenia w 100%.

wersja design

Nowoczesne skrzydła drzwiowe w wersji design spełniają najwyższe wymagania dotyczące estetyki, przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa i izolacji cieplnej. Nie pozostaje zatem nic innego jak cieszyć się swobodą projektowania. Dodatkowym atutem wersji design jest ułatwiona pielęgnacja drzwi dzięki równej powierzchni i braku uskoku przy skrzydle.

kombipróg o bardzo dobrej izolacji cieplnej

Próg do drzwi wejściowych i balkonowych może być montowany w systemach o głębokości 74 mm i 83 mm, zarówno w obiektach nowobudowanych jak i poddawanych renowacji.

 

dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Minimalna wysokość progu równa 20 mm zapewnia wygodne przechodzenie, przy jednoczesnym zachowaniu wymogów dotyczących izolacji cieplnej i szczelności.

drzwi wejściowe w systemie S 8000

duże wzmocnienie stalowe

Chcąc uzyskać jak najlepsze właściwości statyczne GEALAN tak rozmieścił mostki poprzeczne w drzwiach wejściowych w systemie S 8000, aby możliwy był montaż jak największego wzmocnienia stalowego. Dzięki temu specjalnemu rozmieszczeniu mostków poprzecznych w profilu o głębokości 74 mm można montować stal o wytrzymałości na zginanie wyższej nawet o 30%. Odpowiednio wcześniej wyfrezowane wzmocnienia pozwalają na szybki montaż zamka. A oprawki progów sprawdzone już w innych systemach GEALAN również w profilu S 8000 pozwalają na uzyskanie połączenia ramy drzwi wejściowych i progu o zamkniętej formie.

różnorodne dodatki

Dążąc do znacznego poprawienia statyki i sztywności skrzydła drzwi wejściowych, opracowano odpowiednio spawane łączniki naroży. Różnorodne artykuły dodatkowe umożliwiają budowę drzwi wejściowych we wszystkich popularnych wariantach. Do profilu drzwi wejściowych można montować wszystkie powszechnie dostępne w sprzedaży okucia i elementy zamykające. Możliwe jest też zastosowanie oferowanych na rynku płyt o grubości do 46 mm. Drzwi w systemie S 8000 mogą być otwierane na zewnątrz lub do środka. Profile drzwiowe dostępne są w wersji GEALAN-acrylcolor® oraz obszernej palecie oklein (jednobarwnych i drewnopodobnych).

 

 

 

 

 

próg do drzwi wejściowych i balkonowych

 

Próg do drzwi wejściowych i balkonowych w systemie S 8000 ma wysokosć zaledwie 20 mm i jest przystosowany jest do mieszkań osób niepełnosprawnych. Dzięki aluminiowej nakładce jest bardzo trwały a wielopłaszczyznowa budowa oraz montowany w narożach blok uszczelniający zapewniają najwyższą szczelność.

 

 • doskonała izolacja cieplna – optymalny przebieg izoterm
 • zintegrowane elementy okuciowe do konstrukcji drzwi balkonowych jedno- i dwuskrzydłowych
 • różne warianty montażu (pomiędzy ościeżnicami lub poniżej)
 • kompatybilny z systemami GEALAN o głębokości 74 i 83 mm
 • najwyższa wodoszczelność
 • estetyczne zakrycie miejsc mocowań dzięki maskownicom

Euro-Okno Kurek Janusz

ul. Jachimowskiego 34

28-500 Kazimierza Wielka

+48 518 435 892

biuro@euro-okno.pl

wyceny@euro-okno.pl

Formularz kontaktowy

7 + 11 =