PRODUKTY

Stolarka PVC

Wykraczamy poza ramy

GEALAN nie tylko tworzy ramy dla świata okien – dzięki naszym profilom wyznaczamy nowe trendy w świecie okien PVC. Ponadto opracowujemy innowacyjne rozwiązania, które dla naszych partnerów i klientów oznaczają realną wartość dodaną. W naszej nowej kampanii pokazujemy, że szeroko rozumiana rama to swoisty kręgosłup, który stanowi podwaliny całego świata.

SYSTEMY OKIENNE

Okno oknu nierówne.

Nawet jeśli oba są wykonane z PVC. Okna z profili GEALAN wyróżniają się nie tylko estetycznym wyglądem, wyrafinowane i wypracowane w najdrobniejszych szczegółach geometrie profili spełniają najwyższe wymogi w kwestii izolacji cieplnej i akustycznej, ochrony antywłamaniowej i wentylacji.

SYSTEMY PRZESUWNE

Przemyślana konstrukcja

Elementy przesuwne są klasycznym składnikiem stylu nowoczesnych mieszkań – przestronne szklane powierzchnie wprowadzają przyjemny klimat i elegancję. Innowacyjny system przesuwny GEALAN-SMOOVIO® oraz drzwi podnoszono-przesuwne S 9000 spełniają te wymagania z nawiązką, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

SYSTEMY DRZWIOWE

Eleganckie powitanie

Drzwi wejściowe są wizytówką każdego domu. Stwarzają pozytywny klimat już od progu i dodają uroku i elegancji każdemu wnętrzu. Nowy system drzwiowy S 9000 zaspokoi różnorodne gusta. W ramach systemu dostępne są drzwi o klasycznym wyglądzie jak i wersja design, gdzie wypełnienie drzwiowe osadzone jest w jednej płaszczyźnie z ościeżnicą.

Euro-Okno Kurek Janusz

ul. Jachimowskiego 34

28-500 Kazimierza Wielka

+48 518 435 892

biuro@euro-okno.pl

wyceny@euro-okno.pl

Formularz kontaktowy

10 + 6 =