PRODUKTY

HST S 9000

nowe drzwi podnośno-przesuwne HST S 9000

komfort w domowym zaciszu

Dzięki doskonałej konstrukcji wielkie elementy dają się przesuwać praktycznie bez użycia siły a duże przeszklenia gwarantują skuteczne doświetlenie wnętrza zarówno przy otwartych jak i zamkniętych drzwiach. Prawie niewidoczny próg niweluje podział na przestrzeń zewnętrzną i wewnętrzną.

 

więcej światła niż kiedykolwiek

Dla osób, które w szczególny sposób cenią sobie naturalne doświetlenie wnętrza adresowana jest wersja design. W tym rozwiązaniu zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym drzwi podnośno-przesuwnych HST zastąpione jest profilem oszklonym, którego szerokość lica w porównaniu z normalnym skrzydłem zredukowana jest aż o ponad 50%.

doskonała izolacja cieplna

Już w standardowej wersji (bez montażu dodatkowych elementów) drzwi HST S 9000 osiągają rewalacyjny Uf 1,3 równy W/(m²·K).

pakiety 3-szybowe
Konstrukcja drzwi HST S 9000 przystosowana jest do montażu nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości 52 mm (54 mm przy zastosowaniu STV®).
nowoczesny design
Wąskie skrzydło i innowacyjna konstrukcja częśći stałej tworzą estetyczną całość i umożliwiają efektywne doświetlenie wnętrza.
precyzyjne detale
Przemyślana w najdrobniejszych szczegółach konstrukcja uwzględnia jednocześnie doskonałą termoizolację, łatwą obróbkę i innowacyjne rozwiązania techniczne.
powłoka GEALAN-acrylcolor®

Istnieje możliwość wykończenia w sprawdzonej technologii GEALAN-acrylcolor®, która nadaje piękny wygląd i gwarantuje trwałość użytkowania.

różnorodność
2 wersje konstrukcyjne (klasyczna i design), różnorodne schematy otwierania, szeroka paleta kolorystyczna stwarzają ogromne możliwości w kreowaniu swoich wymarzonych drzwi.

wersja klasyczna

idealna symetria

W wersji klasycznej wysokość lica profilu skrzydła wynosi zaledwie 100 mm.

wersja design

więcej światła – obniżona część stała

W tym rozwiązaniu zwykłe skrzydło w segmencie nieruchomym drzwi podnośno-przesuwnych HST zastąpione jest profilem oszklonym, którego szerokość lica w porównaniu z normalnym skrzydłem zredukowana jest aż o ponad 50%.

Euro-Okno Kurek Janusz

ul. Jachimowskiego 34

28-500 Kazimierza Wielka

+48 518 435 892

biuro@euro-okno.pl

wyceny@euro-okno.pl

Formularz kontaktowy

7 + 5 =